o nas

Poznaj naszą firmę

Zaufaj nam!

Księgowość Bezstresowa to biuro rachunkowe obsługujące wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze – od indywidualnych działalności gospodarczych po spółki prawa handlowego. 
Działamy na rynku wiele lat, dzięki czemu posiadamy nie tylko stosowną wiedzę w zakresie podatków i rachunkowości, ale i długoletnią praktykę biznesową. Naszym priorytetem jest obsługa Klientów na najwyższym poziomie, dlatego duży nacisk kładziemy zarówno na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, jak również na poszerzanie oferty usług – tak, aby nasi Klienci czuli się właściwie zaopiekowani i maksymalnie odciążeni od obowiązków, którymi nie mogą lub nie chcą się zajmować. 

Każdy z Klientów może liczyć na fachową poradę w zakresie najkorzystniejszej formy rozliczania podatków, zatrudniania i wynagradzania pracowników oraz prawidłowego rozliczania się z ZUS.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, a także specjalistami BHP. Naszym celem jest odciążenie Państwa od spraw księgowych, abyście mogli skoncentrować się na działalności statutowej.

Jesteśmy po to abyś spał spokojnie

Marta Błońska - O mnie

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość Finansowa i Zarządcza). Posiadam licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych  –  (nr wpisu 9708/2005).

Zdobyłam wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów i rachunkowości wielu różnorodnych podmiotów – od prowadzenia księgowości budżetowej (Ministerstwo Infrastruktury), poprzez księgowość indywidualnych działalności gospodarczych, aż po księgowość dużych spółek prawa handlowego.

Księgowość jest moją pasją, dzięki czemu bieżące śledzenie zmian przepisów prawa nie jest dla mnie uciążliwe – lubię się uczyć, zdobywać nowe doświadczenia, uwielbiam trudne wyzwania. Uważam, że nieodłącznym elementem w mojej pracy i jednocześnie moim ważnym obowiązkiem jest stałe podnoszenie kwalifikacji, dlatego też jestem częstym uczestnikiem szkoleń i konferencji tematycznych.

Zapraszamy do kontaktu!